Umierałem sto razy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Prawnicze
psychologia, biografia, alkoholizm
Magdalena

Pijane życie to chaos myśli, czynów, uczuć. Ta opowieść będzie podobna. Pisana w drodze na dno i na samym dnie. Przejmujący obraz walki z alkoholizmem, oparty na prawdziwej historii. Bestseller wznowiony po latach nieobecności na rynku wydawniczym.

malutkagosia | 2012-12-30
Przeczytana: 28 grudnia 2012

Książka pomaga wejrzeć w psychikę osoby dotkniętej tak okropną chorobą jaką jest alkoholizm. Pokazuje od środka tragedię nie tylko chorego, ale też jego najbliższego otoczenia. Może właśnie dlatego ta książka, a nie inne publikacje, które wcześniej czytałam na temat alkoholizmu pomogła mi zrozumieć istotę problemu osób dotkniętych tą chorobą, oraz ich rodzin. Książka naprawdę warta przeczytania ;)

yola_tengo | 2012-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2012

Niezwykle przejmująca historia człowieka, który przez lata zmagał się z chorobą alkoholową. Autor w dość brutalny sposób opisuje swoją walkę z nałogiem. Chaos uczuć i emocji jakie książka wywołuje u czytelnika jest niewyobrażalny. Serdecznie polecam!

Magdalna Ruta | 2014-01-20

Rewelacyjna a zarazem wstrząsająca książka.

Ewelina Młodzianowska | 2014-12-04

Książka silnie poruszająca.