Umierałem sto razy

psychologia, biografia, alkoholizm
typ
papier
Magdalena
7,43 (23 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Pijane życie to chaos myśli, czynów, uczuć. Ta opowieść będzie podobna. Pisana w drodze na dno i na samym dnie. Przejmujący obraz walki z alkoholizmem, oparty na prawdziwej historii. Bestseller wznowiony po latach nieobecności na rynku wydawniczym.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
yola_tengo | 2012-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2012

Niezwykle przejmująca historia człowieka, który przez lata zmagał się z chorobą alkoholową. Autor w dość brutalny sposób opisuje swoją walkę z nałogiem. Chaos uczuć i emocji jakie książka wywołuje u czytelnika jest niewyobrażalny. Serdecznie polecam!

malutkagosia | 2012-12-30
Przeczytana: 28 grudnia 2012

Książka pomaga wejrzeć w psychikę osoby dotkniętej tak okropną chorobą jaką jest alkoholizm. Pokazuje od środka tragedię nie tylko chorego, ale też jego najbliższego otoczenia. Może właśnie dlatego ta książka, a nie inne publikacje, które wcześniej czytałam na temat alkoholizmu pomogła mi zrozumieć istotę problemu osób dotkniętych tą chorobą, oraz ich rodzin. Książka naprawdę warta przeczytania ;)

Magdalna | 2014-01-20

Rewelacyjna a zarazem wstrząsająca książka.

Ewelina | 2014-12-04

Kalendarium literackie
  • Jarosław Grzędowicz
    50. rocznica
    urodzin
    Zły koń! Bardzo zły, niepozytywny koń! Niedobry koń! Znaczy właściwie nie koń, tylko ten, renifer jakiś... Czy daniel... Cholera cię wie. Zły jeleń! Bardzo niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku! Złe okapi! Brzydka żyrafa!
  • Niccolò Machiavelli
    546. rocznica
    urodzin
    Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.
  • George Bidwell
    110. rocznica
    urodzin
    Za dużo myślisz. Spróbuj kierować się sercem. Moja matka mawiała, że sercem prędzej pojmiesz różne sprawy niż umysłem.
  • Cezary Zbierzchowski
    40. rocznica
    urodzin
    (...) nasza kultura stała się kulturą sampli, przetwarzanych w nieskończoność kawałków tego, co było.
  • Nina Garcia
    74. rocznica
  • Jerzy Kosiński
    24. rocznica
    śmierci
    Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba.

Znajdź nas na Facebooku