Piękna i zła

Tłumaczenie: Jan Piekarczyk
Wydawnictwo: Da Capo
The bad and the beautiful
współczesność, cowie, vera
amalia

Legendarnie bogaty Brad Bradford to mężczyzna, któremu nie oparła się jeszcze żadna kobieta. Nawet Julia Carrey, londyńska projektantka wnętrz. Julia wprawdzie postanawia nie dopuścić do tego, by sprawy zaszły za daleko, jednak ich burzliwy i namiętny romans przeradza się w miłość i Julia już jako pani Bradford jedzie do Nowewgo Jorku. Tu trafia na okrutnego wroga w osobie teściowej - niezwykle bogatej potomkini jednej z najstarszych i najznamienitszych bostońskich rodzin, w której planach wobec syna nie ma miejsca dla Julii.

nietoperzyca | 2016-09-09
Na półkach: Przeczytane, 2009