978-83-927803-0-4
miasto, gra, socjologia
Asia

Czy wiesz, że w momencie, w którym przeczytałeś to zdanie, Ty też stałeś się częścią tej książki. Nie jest łatwo wyjaśnić, jak to możliwe, ale w trakcie lektury na pewno zrozumiesz. Jasne stanie się też wiele innych rzeczy, bo ta opowieść pełna jest nie tylko pytań, ale też odpowiedzi. Co mają ze sobą wspólnego: pewna niezwykła gra, w której planszą są ulice Warszawy, a graczami jej mieszkańcy, historia dziewczyny o imieniu Aurelia, która pewnego dnia zaczyna w swojej głowie słyszeć dziwny głos, oraz Twoja osoba. Tu nic nie jest przypadkowe. To książka inna niż wszystkie. Poznaj miejski serial interaktywny Miasto to gra, który wywołał lawinę podobnych inicjatyw w całej Polsce. Przez dwa i pół roku setki wtajemniczonych śledziło skomplikowaną grę toczącą się na ulicach miasta i w głowach jego mieszkańców.

Karolina Szarkowicz | 2018-03-18
Emszi | 2013-01-11