Elementy rachunkowości. Uproszczone formy rachunkowości cz. 2

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Książka stanowi kontynuację trzyczęściowego zbiorczego podręcznika przeznaczonego dla uczniów Liceum Profilowanego o profilu ekonomiczno-administracyjnym zgodnego z programem nauczania LP-EA/MENiS/2002.04.30. z uwagi na praktyczne przeznaczenie podręcznika każdy rozdział zawiera informacje teoretyczne, prezentuje dokumentację księgową dotyczącą tematyki danego rozdziału, podsumowanie zatytułowane zapamiętaj , rozwiązane przykładowe ćwiczenia oraz propozycje zadań do samodzielnego rozwiązania. Do podręcznika załączono dokumenty wypełnione ręcznie lub za pomocą komputerowych programów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych i rozliczeń z zUS (Płatnik).