Pokochajmy zielsko

Wydawnictwo: Muza
8372009066
zioła, przepisy, rośliny
ciarach

Świat staje się coraz mniejszy - mniej lub bardziej egzotyczne, do niedawna, owoce, warzywa, przyprawy, smaki, zapachy i dania goszczą na naszych ulicach i naszych stołach, a i my gościmy coraz częściej przy stołach, na których królują smaki zgoła odmienne od naszych. Zafascynowani odkrywaniem nowych światów i smaków zapominamy, iż obok nas, w zasięgu ręki, przy drodze, w lesie, na łące rosną wciąż chwasty i zielska, których wartości smakowe, zapachowe i lecznicze są wprost nieocenione.

czerwiec | 2015-03-25
Na półkach: Zielona, 2015, Przeczytane, Posiadam