Z Archiwum X: Świeże kości

Tłumaczenie: Robert P. Lipski
Cykl: Z Archiwum X (tom 6)
Wydawnictwo: Da Capo
The X-Files #6: Fresh Bones
8371572042
Barbara

Na podstawie serialu telewizyjnego.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

PABLOPAN | 2012-12-31

Fajna seria oparta na świetnym serialu telewizyjnym. Jeżeli ktoś ma wolną chwilę, to jak najbardziej polecam.

Esme | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016

Pamiętam, jak wielkie wrażenie wywarł na mnie odcinek będący pierwowzorem książki... Świetny pomysł na fabułę, do tego doskonale wykonany. Nie oceniam tu jednak serialu, lecz dzieło pisane, które jest zdecydowanie gorsze. Część opisów i sytuacji stała się po prostu nudna w formie papierowej - być może to brak muzyki, być może efektów specjalnych, jednak gdyby nie fabuła - będąca w końcu zaledwie kopią odcinka, to nie wiem czy bym sięgnęła po tą lekturę. Zawsze wydawało mi się, że Les Martin umie posługiwać się piórem, jednak w tym wypadku zdecydowanie jego warsztat zawiódł. Tyle gwiazdek daję więc wyłącznie za treść książki, a nie sposób jej napisania. Jeśli ktoś waha się czy opłaca się ją czytać czy nie, to doradziłabym raczej obejrzeć zamiast niej odcinek.

Scully | 2014-06-01
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 01 czerwca 2014

Fani serialu nie zawiodą się na tej serii :) Nawiedzony Mulder i Scully, która ma na wszystko wytłumaczenie naukowe. ( no prawie na wszystko... :) ) Genialny duet agentów.

Natalia G | 2016-10-04
Przeczytana: 04 października 2016