Z Archiwum X: Zły znak

Tłumaczenie: Eryk Zieliński
Cykl: Z Archiwum X (tom 3)
Wydawnictwo: Da Capo
The X-Files #3: Bad Sign
Barbara

Na podstawie serialu telewizyjnego.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Esme | 2016-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2016

Muszę przyznać, że przystępując do czytania tej książki pamiętałam mgliście odcinek, więc mój odbiór był niejako z dwóch źródeł. Mimo tego uważam, że nawet osoba która nie oglądała pierwowzoru bez problemu połapie się w papierowej wersji. Dialogi i opisy tworzą harmonijną całość - na tyle harmonijną, iż czytelnik nie zauważa nawet, jak balansuje między tymi dwiema formami wypowiedzi. Chociaż nadal niektóre teksty dziewczyn uważam za żenujące nawet dla czytelnika, to jako całość jest to w miarę lekka i przyjemna lektura oddająca klimat serialu :)

Dudensky | 2013-10-05

Jedna z pierwszych książek, które w swym życiu szkolnym przeczytałem z własnej nieprzymuszonej woli i sprawiło mi to przyjemność. Co prawda grubością wzbudza śmiech i politowanie, niemniej bawiłem się przy niej naprawdę dobrze, zwłaszcza że autorowi naprawdę udało się oddać klimat serialu.

lex | 2013-07-30

Tą lubię najbardziej z mojej małej kolekcji 3 książeczek :) Nawet czytałem ją dwa razy (choć tego aż to chyba nie była warta ;) ). W każdym razie fajna historia.

Natalia G | 2016-09-18
Przeczytana: 19 września 2016