Rodzina rodzinie. Niepełnosprawność jednego z nas

Wydawnictwo: Tekst
978-83-930000-0-5
literatura faktu
adorable

Książka "Rodzina rodzinie. Niepełnosprawność jednego z nas" powstała staraniem Kaszubskiej Fundacji Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Podaruj trochę słońca" przy dofinansowaniu PFRON.
Dotyczy zadania realizowanego w ramach III konkursu o zlecanie przez PFRON zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej.

adorable | 2010-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2010

"Rodzina rodzinie..." zawiera trzy opowiadania matek oraz jedno opowiadanie siostry osoby niepełnosprawnej. Tematyka książki ciekawa, aczkolwiek nie jest pisana przez prawdziwe pisarki, lecz amatorki (oprócz jednej matki, która zajmuje się pisaniem zawodowo), więc nie można spodziewać się po niej cudów.

monikaszgs | 2013-01-31
Książkowo_czyta | 2013-06-03