Nigdy nie jest za późno

Never too late
83-7245-313-6
romans
Wanda

Evie marzy o księciu z bajki, ale jej nieciekawy narzeczony w niczym go nie przypomina, Cara wciąż niefortunnie lokuje swoje uczuci, małżeństwo Olivi okazuje się pomyłką. Trzy przyjaciółki akceptują życie takim, jakie jest. Widocznie romantyczna miłość zdarza się tylko w powieściach i w filmach. Ale los, który zawsze ma coś w zanadrzu, pokaże każdej z nich, że na szczęście nigdy nie jest za późno.

beatka18 | 2015-08-22

bardzo fajna książka, szybko się ją czytało, ciekawe historie każdej z dziewczyn i na szczęście szczęśliwe zakończenia :)

Kinga | 2013-08-28
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 2013 rok

Lubię powieści Cathy Kelly. Są pełne ciepła, z humorem. "Nigdy nie jest za późno" również taka jest. I chociaż styl i sama treść są w moim guście, to jednak główna bohaterka, zwłaszcza na początku książki, była dla mnie irytująca i to, co zapewne miało mnie rozśmieszać, denerwowało. W późniejszych rozdziałach postać nabrała bardziej nijaki charakter, za co dziękowałam autorce.
Ogólnie rzecz biorąc, książka czasami absurdalna, pełna zbiegów okoliczności które są grubymi nićmi szyte, ale mimo wszystko wciągająca.
Idealna na spokojny wieczór, kiedy chcemy się maksymalnie oderwać od rzeczywistości.

Marianna | 2016-05-09
Przeczytana: 12 lipca 2013