Czego ona chce

What she wants
83-241-0174-8
rodzina, życie, uczucia, przyjaźń
Wanda

Wiesz, co będziesz robiła za rok? Hope, Samanta, Nicole i Virginia wiedzą. A przynajmniej wydaje im się, że wiedzą. Hope będzie dalej nudzić się w pracy i uważać, żeby nie przypalić obiadu dla Dana. Samanta podskoczy w firmie jeszcze wyżej, aż na fotel szefa. Nicole będzie marzyć o scenie i kombinować, jak nie dać się przyłapać na gadaniu z koleżanką przez służbowy telefon. Virginia będzie...

Hope będzie dalej nudzić się w pracy i uważać, żeby nie przypalić obiadu dla Dana. Samanta podskoczy w firmie jeszcze wyżej, aż na fotel szefa. Nicole będzie marzyć o scenie i kombinować, jak nie dać się przyłapać na gadaniu z koleżanką przez służbowy telefon. Virginia będzie wychowywać wnuki i pilnować, żeby mąż nie przesadzał z golfem.
Ale nagle życie każdej z nich staje na głowie. I pokazuje czterem kobietom, czego naprawdę chcą...

beatka18 | 2015-08-27

długo się zbierałam żeby przeczytać tą książkę i w końcu ją przeczytałam i żałuje że tak długo to trwało
ta książka była wciągająca i interesująca, każda z bohaterek była intrygująca i ciekawa, aż chciało się czytać żeby wiedzieć co dalej każdą po kolei czeka

dona | 2011-04-17

Treść wciągająca i bardzo życiowa, pisana z humorem. Polecam.

Kinga | 2013-08-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 2013 rok

Bardzo przyjemna i ciepła powieść. Lekka, z dawką humoru. Czasem w trakcie czytania miałam ochotę znaleźć się w takim miejscu jak bohaterki. Jeśli ktoś lubi urocze miasteczka w Irlandii to na pewno z uśmiechem na twarzy będzie czytał tę książkę :)

Gosia9101 | 2014-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2014

Na początku książka wydała mi się taka toporna, myślałam sobie" jak ja dotrwam do końca". Cóż bardziej pomylić się nie mogłam, czym więcej stron miałam za sobą, tym trudniej było mi się oderwać:)

portana | 2016-08-25
maśka | 2016-03-28