Listy do córki

Wydawnictwo: Czytelnik
Letters of F. Scott Fitzgerald
listy, wychowanie,
Triceratops

Zbiór listów, które Fitzgerald pisał do swojej córki gdy była nastolatką. Przekazany w listach światopogląd pisarza, odzwierciedla w pewnym stopniu sposób myślenia ówczesnych rodziców.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

| 2014-06-06

Dostałam tą książkę od Mamy,gdy skończyłam lat osiemnaście...dawno temu.Do dziś ma dla mnie emocjonalne znaczenie,jak można się domyślać.I chociaż mamy całkiem inne problemy niż wtedy,to myślę,że z uśmiechem można poczytać,jak ojciec martwi się o córkę,jak dba o jej rozwój,poleca lektury do przeczytania...Bardzo fajna rzecz do porównania dla dzisiejszej młodzieży.Polecam gorąco

Triceratops | 2010-11-05

Francis Scott Fitzgerald przekazuje córce w listach bardzo interesujące wychowawczo wskazówki. Ponieważ często nie było go przy córce listy te miały za zadanie pomóc młodej pannie wejść w dorosłość.

Tomasz Burdka | 2016-09-27
vhore | 2016-06-06