Kapitały własne w świetle prawa handlowego, bilansowego i podatkowego w różnych formach działalności gospodarczej

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Prezentowana publikacja służy zapoznaniu Czytelników z obowiązkami i zasadami wynikającymi z prowadzenia działalności gospodarczej i ułatwieniu wyboru formy tej działalności z punktu widzenia najbardziej indywidualnych warunków i potrzeb. Autorzy przedstawili procedury i czynności korporacyjne oraz administracyjne związane z prowadzeniem indywidualnego przedsiębiorstwa, spółki cywilnej i spółek handlowych. Wiele miejsca poświęcono zagadnieniom związanym z funkcją kapitałów własnych w poszczególnych jednostkach, ich powstaniem, wykorzystaniem oraz zmianami.

Chaoticreader | 2016-04-11