Finanse zintegrowane. Sekurytyzacja, struktury finansowe

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Celem opracowania jest przedstawienie istoty i znaczenia nowoczesnych sposobów finansowania, które przyczyniły się do stworzenia nowego sektora finansów structured finance finanse zintegrowane. Większość poważnych innowacji finansowych ostatnich lat, takich jak sekurytyzacja, skupiało się wokół rynku papierów dłużnych, na którym stosowane są nowoczesne sposoby finansowania, bazujące na zdolności obsługi zobowiązań płatniczych przy minimalizacji ryzyka naruszenia spłat papierów.