Mury Milczenia

Walls of silence
83-7311-959-0
thriller
Amelun

Oszałamiający debiut autora thrillera dwudziestego pierwszego wieku. Z perspektywy kancelarii prawniczej na Wall Street przyszłość Fina Bordera rysuje się bardzo obiecująco. Fin jest młodym prawnikiem, wkrótce zostanie wspólnikiem w angielskiej kancelarii prawniczej, która ma się połączyć ze swoją potężną filią w Rockefeller Center. Ale wystarczyło jedno całkiem niewinne, zdawać by się...

Oszałamiający debiut autora thrillera dwudziestego pierwszego wieku.

Ale wystarczyło jedno całkiem niewinne, zdawać by się mogło, zaproszenie od J.J.Carlsona, przyjaciela, klienta i gracza giełdowego, by życie Fina legło w gruzach...

fibronektyna | 2011-04-23

Świetna.
Debiut autora i bardzo udany. Thriller prawniczy w doskonałym stylu.
Wprawdzie sam początek był ciężki i opornie mi szło przyzwyczajenie się do stylu Jolowicza, jednak - choć czytałam tę książkę lata temu - wciąż pamiętam emocje i fakt, że wywarła na mnie wtedy spore wrażenie.
Może dziś wydałaby mi się po prostu czytadłem, ale za to na pewno bardzo dobrym i godnym polecenia miłośnikom gatunku.

Małgorzata Chabzda | 2013-10-17
Przeczytana: 18 października 2013

Ciekawa książka, trzymająca w napięciu. Polecam.

Road33 | 2015-02-26
Safinator | 2014-07-17