Rekolekcje

83-7006-963-0
rekolekcje, Bóg, Heller, rozważania
religia
Scarlett

Ksiądz Michał Heller, autor licznych książek dotyczących kosmologii, filozofii i historii nauki, tym razem daje czytelnikowi do ręki rozpisane na trzy dni rozważania na czas rekolekcji. W krótkich podrozdziałach, bogato ilustrowanych cytatami z Pisma Świętego, dzieli się wnikliwymi spostrzeżeniami na temat historii i sztuki, natury dobra i problemu winy. Przede wszystkim jednak stawia pytanie, do którego, jak pisze, ludzie stanowczo za rzadko wracają myślami, choć prawie nieustannie jest ono obecne w ich świadomości: jak żyć?

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=1465

źródło okładki: http://kmt.pl/foto/ZNK/zn303.jpg