Mój świat

Wydawnictwo: W drodze
83-7033-433-4
religia
Bożena Skupin

Duszpasterstwo akademickie w Poznaniu stało się ośrodkiem kształcenia elit, które w warunkach wolnego, demokratycznego państwa tworzą wspaniałe pola aktywności religijnej dla młodzieży z całej Polski. Studenci - ludzie u progu dorosłego życia nie pracują już dla siebie, lecz dla młodych z całej Polski. Służba innym cementuje przyjaźnie i uczy miłości bliźniego. Książka ojca Jana Góry opowiada o początkach tak rozumianego, nowoczesnego duszpasterstwa. Kiedyś tworzona na gorąco, dziś jest zapisem czasu, w którym rodziło się duszpasterstwo ojca Góry.

springa | 2014-05-16
julia | 2012-11-21