zarabiaj więcej i awansuj szybciej

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Bestsellerowy autor Brian Tracy pokazuje, jak w każdej pracy zastosować sekrety i strategie najlepiej opłacanych ludzi w branży i zyskać większą wartość w oczach swoich i współpracowników, odkryć swoje mocne strony i stać się człowiekiem niezastąpionym dla firmy.

Kaja_K | 2014-10-27
Przeczytana: 27 października 2014

Bardzo podobał mi się temat planowania na papierze swoich poczynań i myślenie dalekosiężne, przyszłościowe. Również zgadzam się z autorem w tym, że należy kształcić się całe życie.
Natomiast jeśli chodzi o tekst o zwiększeniu wydajności pracy, to nie każde stanowisko daje taką szanse, aby zabłysnąć przed szefem. Pani kasjerka w supermarkecie przecież nie zacznie zarzucać szefa pomysłami jak zwiększyć sprzedaż, nie będzie tez przychodzić godzinę wcześniej i wychodzić godzinę później i tym podobne rzeczy. A nie każdy ma możliwość od razu pracować w wymarzonej firmie, z wymarzonym szefem i na wymarzonym stanowisku, które rokuje na przyszłość. Więc nie w każdym przypadku, moim zdaniem, zwiększenie wydajności pracy ma sens.
Odniosłam więc wrażenie, że fragmenty o podniesieniu wydajności i braniu dodatkowych obowiązków w pracy, są tylko dla osób, które pracują w biurach, bo osoby pracujące ciężko fizycznie raczej cieszą się kiedy minie ich czas pracy i (tak myślę) po całym dniu...

Monika | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017