Piękna strona zła

Tłumaczenie: Magda Fuszarowa
Wydawnictwo: Warszawski Dom Wydawniczy
The Beautiful Side of Evil
Dag

Autentyczna, osadzona we współczesnych realiach USA i Meksyku relacja młodej dziewczyny, ujawniającej od dzieciństwa umiejętności parapsychologiczne. Polegają one na zdolności nawiązywania kontaktów z postaciami "nie z tego świata". Swoje niezwykłe właściwości, udoskonalone w szkole duchowej "Mind control", Johanna wykorzystuje asystując indiańskiej uzdrowicielce, która stosuje w swojej paramedycznej praktyce metody z dziedziny okultyzmu. Uczestnictwo w tych terapeutycznych "seansach" doprowadza ją do głębokiego kryzysu osobowości. Czy uda się autorce wydostać z kręgu nieludzkich mocy?

goś | 2011-05-24

Książka tak przerażająca, że aż trudno uwierzyć, że ta historia wydarzyła się naprawdę.
Hit lat 80-tych, polecany przez kaznodziejów "ku przestrodze". Pomimo tego czyta się z zapartym tchem a całość psuje jedynie "chrześcijański happy end", którego zdradzać nie będę (ale łatwo się go domyślić).

Shaggy Feet | 2016-01-15
Przeczytana: 23 grudnia 2015