Powroty

Wydawnictwo: Da Capo
Maiden voyage
83-7157-367-7
Wanda

Maura Finnegan, na wskroś nowoczesna Amerykanka, otrzymuje w spadku XVII-wieczną kamienicę, a wraz z nią nieodgadnione przeznaczenie. Jest zauroczona romantyczną, nastrojową atmosferą swojego nowego domu i... dziarskim duchem, który ją zamieszkuje i próbuje rozwikłać zagadkę swojej śmierci. Chcąc nie chcąc, Maura zostaje w to zamieszana, a wszystko wskazuje na to, że klucze do tajemnicy, która najwyraźniej jest również związana z irlandzkimi korzeniami rodziny Maury, znajdują się w rękach przystojnego Donalda Byrne'a.

moniaL | 2016-07-01
ranilla | 2015-11-24