Medium

Wydawnictwo: Da Capo
The forever bride
83-7157-417-7
Wanda

W jaki sposób młoda, piękna kobieta może uchronić rodzinę przed finansową ruiną? Najprostsze wyjście wydaje się oczywiste. Znaleźć bogatego męża. Kłopot jednak polega na tym, że Celia Thompson w ogóle nie chce wychodzić za mąż. Postanawia radzić sobie z problemami. Wykorzystując panującą w Nowym Jorku na początku XX wieku modę, zostaje medium, które kontaktuje się ze światem umarłych. Jej...

Postanawia radzić sobie z problemami. Wykorzystując panującą w Nowym Jorku na początku XX wieku modę, zostaje medium, które kontaktuje się ze światem umarłych. Jej klienci to ludzie załamani i pogrążeni w smutku.

Jakże się od nich różni bogaty i arogancki armator Brendan O'Neal, który jest gotowy płacić ciężkie pieniądze za usługi Celii. Wraz z jego pojawieniem się rozpoczyna się wedrówka w czasie, która, być może, przyniesie rozwikłanie tajemnicy śmierci siostry Brendana... i prawdziwą wieczną miłość.

aleksawesola | 2015-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2015

Glowna bohaterke da sie lubic, aczkolwiek predkosc z jaka zakochala sie w swym oblubiencu byla nader zaskakujaca. Pomijajac to wszystko zawsze bylam po jej stronie i wspieralam w troskach, jak i cieszylam z przyjemnosci. Niestety tego samego nie mozna powiedziec o Brendanie. Wywolal nader przyjemne pierwsze wrazenie, aby je tylko pozniej zniszczyc kazda bledna decyzja i zmiana zdania, a malo ich nie bylo.

DoRoTa | 2016-04-12
Przeczytana: 2015 rok