Każdy by się chciał powiesić!

Okładka książki Każdy by się chciał powiesić! Anna Staszewska
Okładka książki Każdy by się chciał powiesić!
Anna Staszewska Wydawnictwo: Nowy Świat literatura piękna
Nowy Świat
2010-11-17
2010-11-17
978-83-7386-402-3

Dawno się tak nie uśmiałam przy czytaniu. Świetna rzecz na poprawę humoru i przerywnik w tym ,co przeważnie czytam

Książka bardzo lekka. Idealna na piątkowe wieczorki. Nic szczególnego nie wnosi do naszego życia, ale też nie męczy i czyta ją się w miarę przyjemnie. Mam co do niej mieszane odczucia. No ale kto co lubi...

Zabawna i rozluźniające:) Czasami śmiałam się w głos z niektórych sytuacji;) Idealna na odstresowanie

Moje wakacyjne wspomnienie :) książka przyjemna, lekka w sam raz na plażę :) polecam!

Wbrew wisielczej zapowiedzi z tytułu, tom „Każdy by się chciał powiesić” to zestaw historii mocno optymistycznych i zabawnych na przekór trudnej czasem rzeczywistości. Ta książka ma dodawać otuchy i wywoływać uśmiech, ma zabijać czas i dostarczać drobnej przyjemności. To czytadło, które nie powinno zmęczyć – w końcu istotne są w nim obrazki pełne humoru.

Lekka, śmieszna książka dla babeczek. Bohaterka to kobieta po przejściach, która jest naprawdę zwariowana , ma w życiu ogromnego pecha i równie zwariowanych przyjaciół. Jedyną w miarę normalną postacią w książce jest jej narzeczony - Piotr. Uśmiałam się czytając tę krótką książę, polecam na poprawę humoru i chandrę.

Każdy chciałby się powiesić, to książka Anny Staszewskiej pełna sarkazmu i czarnego humoru, czyli to, co uwielbiam najbardziej! Główna bohaterka szykuje się do ślubu, a przy okazji na głowę spadają jej niesamowicie śmieszne zdarzenia, które doprowadzają ją do szału a czytelnikowi poprawiają humor. Nie dlatego, że życzymy jej źle, lecz dlatego że nasza bohaterka robi z wszystkiego wielkie halo i jak to się ładnie mówi – z igły widły ;)

Polecam! Zupełnie nie trzeba się bać kontrowersyjnego tytułu ;)

Lekka lektura, zdecydowanie dla kobiet,idealna na plażę.
Rozweseli,odstresuje i taka myślę sobie jest jej rola, inne oczekiwania czytelnika na pewno nie zostaną spełnione.
Główna bohaterka zwariowana z całą masą przygód i muszę przyznać,że z takim współczynnikiem pecha aż trudno uwierzyć,że dotrwała do ostatniej strony książki :)

Lekka lektura, zdecydowanie dla kobiet,idealna na plażę.

Nic specjalnego, jednak dobrze odstresowuje, można się pośmiać i przyjemnie spędzić godzinkę czy dwie pod kocem :)

fajna, niewymagająca książka na popołudnie, ale niestety nic więcej poza fajna :)Mimo wszystko polecam, bo można się pośmiać i odprężyć, zapomnieć przez chwilę o wszelkich problemach i troskach :)

• Chcę prz... - lit. polska
  • GATUNEK...🐞 Powieść obyczajowa
  • Numer jeden do przeczytania
  • Y polskie

Dodaj cytat z książki Każdy by się chciał powiesić!