Tekst zatytułowany "Na zakręcie" przedstawia historię kilku młodych ludzi, których los doświadczył wyjątkowo okrutnie. Bohaterowie spotykają się na nietypowej terapii prowadzonej przez Fundację "Pomocna Dłoń. Tajemnicza wyspa, na której odbywa się to niezwykłe terapeutyczne spotkanie, znajduje się tuż obok miejscowości Nadzieja. Terapii podlegają młodzi, którzy mają za sobą doświadczenia związanie z nadużywaniem alkoholu i narkotyków. Na własnej skórze doświadczyli też przemocy w rodzinie.

źródło opisu: http://nakanapie.pl/na-zakrecie-barbara-niedzwiedzka-ksiazka,486961

Marta Banaś | 2014-09-25
Aga | 2016-12-21