Niezwykłe opowieśći podziomka Karolka

Wydawnictwo: Nowik

Książka dla uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej, a także ich nauczycieli i rodziców. W formie zabawnych, krótkich opowieści krasnala Karolka - kronikarza klasy IB - przedstawiony jest w niej cały rok szkolny: od pierwszego dzwonka po rozdanie cenzurek. Poznajemy uczniów pierwszej klasy i ich naukę na lekcjach, wycieczkach. Przy okazji razem z nimi czytelnik nauczy się np. liczyć, pozna niektóre literki, a też np. życie mrówek, pewne zwyczaje, zasady postępowania w grupie rówieśników itp. Książka bardzo kolorowa, zachęcająca dzieci do malowania i kolorowania zamieszczonych obrazków.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/niezwykle-opowiesci-podziomka-karolka/

Estera | 2010-12-31
Na półkach