Córeczka ; Noc jest moją porą ; Nie ma jak w domu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mistrzowie Powieści". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Daddy`s little girl ; Nightime is my time, ; No place like home
978-83-60530-22-1
A--

Skrócone wersje powieści: - Córeczka - Noc jest moją porą - Nie ma jak w domu Skróty zostały dokonane przez The Reader's Digest Association Córeczka Tamtego ranka Ellie obudziła sie z poczuciem, że wydarzyło się coś strasznego. Odeuchowo sięgnęła po Puszka, mięciutkiego pluszowego pieska, który odkąd sięgała pamięcią, dzielił z nią poduszke. Kiedy w ubiegłymmiesiącu obchodziła siódme...

Skrócone wersje powieści:
- Córeczka
- Noc jest moją porą
- Nie ma jak w domu
Skróty zostały dokonane przez The Reader's Digest Association

Córeczka

Tamtego ranka Ellie obudziła sie z poczuciem, że wydarzyło się coś strasznego. Odeuchowo sięgnęła po Puszka, mięciutkiego pluszowego pieska, który odkąd sięgała pamięcią, dzielił z nią poduszke. Kiedy w ubiegłymmiesiącu obchodziła siódme urodziny, jej piętnastoletnia siostra Andrea drażniła sie z nią, że najwyższa pora wynieść Puszka na strych.

W tej samej chili Ellie uprzytomniła sobie, co się stało - wczorajszego wieczoru Andrea nie wróciła do domu.

vixen39 | 2016-03-15
Przeczytana: 04 marca 2016

Mary Higgins Clark to naprawdę dobra autorka thrillerów, jak na razie wszystkie jej książki spełniają dla mnie wymogi gatunku. Autorka pisze lekko ale i intrygująco, potrafi ciekawie zarysować postaci i "wciągnąć" czytelnika w śledztwo. Buduje napięcie, czyta się szybko i lekko. Jak ktoś lubi thillery ale niezbyt mroczne i nie "ociekające krwią",to na pewno polubi autorkę.

Jola | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016