Piosenka miłości. Powieść

A Mother’s Gift
83-7311-274-X
biografie
Terefere

Wzruszająca opowieść o relacjach między dorastającą córką i jej matką. Wanda i jej córka Holly nie opływają w dostatki, ale w ich życiu nie brakuje zrozumienia i miłości. Z pasją oglądają program muzyczny z udziałem utalentowanych dzieci uczęszczających do prestiżowej szkoły. Wkrótce spełnia się marzenie Holly zostaje uczennicą owej szkoły. Czy dziewczyna wykorzysta szansę na sukces? Książka...

Książka napisana przez Britney Spears i jej matkę.

atti | 2013-03-13
Przeczytana: 13 marca 2013

Dostałam tę książkę na swoje 23 urodziny w ramach żartu. Z ciekawości co też Britney/Lynn Spears lub raczej zatrudniony przez nie ghostwriter mógł wymyślić przeczytałam ją jeszcze tego samego wieczoru, odkładając na bok swoje pozostałe lektury. Historia jest krótka, napisana bardzo prostym (ale nie prostackim) językiem i - o dziwo - nie jest to zła książka. Rzecz jasna jest infantylna dla osoby w moim wieku, ale gdybym miała córkę w wieku 8-9 lat byłabym nawet skłonna podsunąć jej tę książkę. Jasny, prosty przekaz o byciu dobrym, o bezinteresownej miłości i o tym, że nie pieniądze są najważniejszą wartością w życiu człowieka sprawia, że to całkiem dobra pozycja dla dzieci poszukujących w życiu odpowiedzi na ich pytania.
Mam więc tutaj spory problem z oceną, gdyż zdecydowanie nie jest to książka dla osoby dorosłej. Nie wcielę się już w umysł ośmiolatka, ale może w przyszłości podsunę tę książkę jakiemuś dziecku i zobaczę wtedy, jaki będzie jego odbiór.

castagna | 2011-07-19

nudna i przewidywalna

Anna Maciocha | 2013-08-01
Przeczytana: 13 lipca 2009

Może i jest przewidywalna, ale opowiada o marzeniach i ich realizacji. Mi się bardzo podobała

kate0304 | 2013-01-12

Czytałam ją kiedy miałam tyle lat co główna bohaterka. Wówczas wydawało mi się, że jest to wspaniała historia o relacji matki i córki oraz o dorastaniu nastolatki. Czyta się szybko bo fabuła jest bardzo wciągająca. Polecam dzisiejszym nastolatkom.

Headlong | 2011-01-28
Przeczytana: 2009 rok

Fajna książka o dorastaniu, spełnianiu marzeń i o tym, jak nie poddać się otaczającym nas złym wpływom. Cóż, Britney się do tego nie zastosowała.

wiktosia13 | 2013-02-03
Przeczytana: 31 stycznia 2013

Spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. Przeciętna książka o zwyczajnej historii.

Ola | 2016-11-21
Marzena | 2016-11-14