Handel i finanse międzynarodowe

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320811481
biznes, finanse

W książce są między innymi omówione zagadnienia dotyczące: korzyści z handlu międzynarodowego odnoszonych przez gospodarki mające różne struktyry produkcji, kierunków specjalizacji, struktury handlu i podziału dochodumiędzy właścicieli różnych czynników produkcji, teorii i praktyki handlowej, w tym wpływu ceł i innych instrumentów kontroli handlu na krajowy i światowy dobrobyt, na poziom cen oraz na podział dochodu i wielkość bezrobocia a poza tym wiele innych ciekawych rzeczy.

ChanelRose | 2013-02-04
Tomasz | 2011-11-21