Jeden z nas

Wydawnictwo: Rebis
One of us
83-7120-941-X
daab

Dla Harry'ego "Hapa" Thompsona, drobnego kryminalisty z zasadami, transfer snów i wspomnień był dobrym sposobem na życie. Do czasu. Wspomnienie ciemnej ulicy, kobiecej dłoni trzymającej pistolet, oficera policji i kilku kul przerwało Hapowi dopływ gotówki i zburzyło wewnętrzny spokój. A potem było już tylko gorzej: gliniarz odgrzebujący jego stare grzeszki, mroczna tajemnica Laury Reynolds, mężczyzna w ciemnym garniturze i... aniołowie z wielkimi spluwami.

| 2013-10-08

Trzy tygodnie męczyłam tą książkę i wynudziłam się przy niej niczym diabeł na pokucie.A przecież w sumie ma dużo dobrych ocen.Co mnie w niej NIE urzekło?-też odpowiedzieć sobie nie potrafię.Takie ot przygody trochę bardziej inteligentniejszego Brusałylisa z Facetami w szarości w tle.A fantastyki w niej tyle, co w worku ziemniaków, a może nawet mniej.

cerata | 2015-09-25
utracjusz | 2014-09-20