Pomyłka

For All the Right Reasons
83-7157-583-1
romans
Wanda

Katherine i Karin od dziecka przyjaźnią się z Alexem i Adrianem, braćmi bliźniakami z sąsiedztwa. Czas mija i kiedy cała czwórka dorasta, ich stosunki zaczynają się komplikować. Katherine kocha się w Alexie, ten natomiast, choć bardzo ją lubi, zakochuje się w jej egoistycznej siostrze Karin. Jego brat z kolei darzy nieodwzajemnionym uczuciem Katherine. W tak zagmatwanej sytuacji uczuciowej...

W tak zagmatwanej sytuacji uczuciowej wystarczy jeden drobny błąd, taki jak pomylenie w liście imion sióstr - o co po wypiciu butelki whisky wcale nietrudno - by doszło do katastrofy.

Wojciech Gołębiewski | 2017-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2017

TO NIE JEST RECENZJA, TO JEST OSTRZEŻENIE
Niniejszym ostrzegam Drogie Znajome i Znajomych, jak i Nieznajome i Nieznajomych przed twórczością Elaine Coffman (ur. 1942), która jeśli nawet nie jest toksyczna, to na pewno jest ogłupiająca. Ostrzeżenie buduję na podstawie ocen na LC i próby lektury jednej książki. Na LC jest 15 jej książek, z których najlepsza osiągnęła wynik 6,54, lecz nie został on poparty jakąkolwiek opinią. Większość jej dzieł dostało od Państwa oceny poniżej 6. Część jej książek to "harlequiny" i to nie najlepsze.
Samowolne podjęcie lektury zachwytu nie przyniesie!! Wyrażam zadowolenie ze zbieżności mojej oceny z Państwa.

Kasjopeja | 2013-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2013
gosiuloch | 2014-01-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Uwielbiam w wolnym czasie czytać książki, które są lekkie i przyjemne, bo to mnie po prostu odpręża, dlatego po przeczytaniu opisu tej pozycji uznałam, że będzie idealna... Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy zaczęłam czytać i jedyne co robiłam przez większość czasu to żałowałam, że w ogóle sięgnęłam po coś takiego. Jak dla mnie główna bohaterka (Katherine)na początku była taka dzielna, bo w końcu radziła sobie z uczuciami do Alexa i nikogo nie raniła, a przy tym dodatkowo zaharowywała się w gospodarstwie wykonując tonę obowiązków. Tu mogłabym skończyć, ale nie mogę, bo im dalej to czytałam tym bardziej żałosne mi się to wydawało, bo ile można mówić te same bzdury, albo Alex, który momentami to w ogóle już nie myślał, albo tylko udawał... Litości... Tak naprawdę momentami czułam jakby niektóre sceny działy się "poza książką", a ja musiałam czytać tylko z tego jakieś urywki. Podsumowując książki nie polecam, bo jak dla mnie to była całkowita strata czasu. Mamy na tyle bogaty...

Joanna | 2016-10-25
Przeczytana: 24 października 2016

Bardzo słaba pozycja. Mnóstwo niepotrzebnych opisów, akcja taka sobie, bohaterowie też jacyś nijacy. Nie spodobała mi się.

dziulfix | 2017-02-23
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane