Konkurs na urzędnika europejskiego

Wydawnictwo: Polsko-Niemieckie
biznes, finanse

Wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004 roku dla ponad 2500 polskich obywateli otwiera się perspektywa podjęcia pracy w jednej z instytucji UE. To, kto będzie pracował w Brukseli, nie zależy od protekcji polskiego rządu, lecz tylko od zdania konkursu. Niniejsza publikacja ma na celu zachęcenie osób zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursach i dopomożenie im w osiągnięciu sukcesu. Książka zawiera szereg oryginalnych testów Komisji Europejskiej z ostatnich lat. Ponadto dołączono ich rozwiązania oraz wskazówki, jak można pogłębić wiedzę.