Genetyka zachowania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Behavioral genetics
83-01-13568-9
Valanthe

Czytelnik poznaje główne problemy, na których zogniskowane są współczesne badania - jak kod DNA i badania nad genomem człowieka - może przeczytać o mechanizmach dziedziczenia wielu chorób i niekiedy bardzo złożonych cech. Książka porusza też takie zagadnienia związane z wpływem genów, jak: rola i znaczenie wychowania w kształtowaniu młodego człowieka, jakość naszego codziennego życia, nasz sposób odżywiania się, reagowania na stres, podatność na środki uzależniające.

Juustyna | 2016-04-19
neniaa | 2015-05-29