Logika nie gryzie. Część 1. Samouczek logiki zdań

8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7506-401-8
logika, samouczek, logika zdań
Judith

Logika dla umysłów nieformalnych jest unikatową pomocą w uczeniu się logiki. Podręcznik oparty jest na przekonaniu, że nauka logiki jest jak nauka pływania: obu tych rzeczy nie można się nauczyć ani na wykładzie, ani z teorii (tonie się albo na basenie, albo na egzaminie). Dzięki licznym ćwiczeniom (a także załączonym rozwiązaniom) Logika dla umysłów nieformalnych umożliwia aktywne wykształcanie umiejętności logicznych. Ponieważ ćwiczenia stopniowo eskalują trudność i przedstawione są w przyjaznej dla oka i łatwo przyswajalnej formie graficznej, można je traktować jako codzienną porcję gimnastyki umysłowej.

Judith | 2010-10-31
Przeczytana: 31 października 2010

Dla wszystkich tych, którzy po wykładach logiki czują wielką panikę na samą myśl o egzaminie ;)

| 2013-05-19
Grazyna | 2013-05-01