Jane

Schwarzweisskariert
83-87544-01-9
szkoła, nauczycielka, uczennica
Coffie

Jane triumfowała. W żadnym razie nie pozwoli, żeby ta młoda kobieta owinęła sobie resztę klasy wokół palca. Ona nie należy do nich. Jest wrogiem z obozu belfrów. Na pauzie trzeba będzie innym jeszcze raz gruntownie to uświadomić. Z szyderczym uśmieszkiem obserwowała, jak nauczycielce drżały nerwowo dłonie, kiedy wydobywała z torby plany lekcji. No i stało się: papiery wysunęły się Annie z rąk, a cała zawartość torby znalazła się na podłodze. Klasa ryknęła śmiechem.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 02 kwietnia 2006