Strategiczne planowanie marketingowe

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320813476
biznes, finanse

W książce omówione są kolejne etapy procesu strategicznego planowania marketingowego:*określenie misji przedsiębiorstwa i wyodrębnienie strategicznych jednostek biznesu*przygotowanie analizy sytuacji*wyznaczanie celów strategicznych*formułowanie strategii alternatywnych i wybór najlepszej*przygotowanie planów taktycznych*określenie konsekwencji finansowych planu marketingowego*organizację, wdrożenie i kontrolę realizacji strategii.

Wiola Preś | 2013-06-11
laurabergman | 2012-08-31