Błyskawiczne zarządzanie czasem

Tłumaczenie: Łukasz Müller
Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
Instant Time Management
8391351912
biznes, finanse

Książka pomyślana jest tak, aby umożliwić Ci nowe spojrzenie na sposób, w jaki wykorzystujesz Twój czas. Daje Ci wszystko od bardzo zaawansowanych rozwiązań zarządzania czasem po proste w zastosowaniu pomysły. Dzięki krótkim jednorazowym ćwiczeniom jest to jedyne podejście do zarządzania czasem, które nie zabierze Ci go zbyt wiele. Ćwiczenia możesz wykonywać systematycznie, krok po kroku albo wybierać te z nich które będą dla Ciebie najefektywniejsze.Książka ta, pełna jest prostych, szybkich i skutecznych sposobów, które pomogą Ci: ? zarządzać Twoim czasem odmienić sposób, w jaki wykorzystujesz Twój czas, zmniejszając równocześnie poziom stresu ? zarządzać innymi ludźmi nauczyć się, jak radzić sobie z przerywaniem i rozpraszaniem ? zarządzać czynnikami zewnętrznymi odkryć, jak równoważyć wpływy, które mogą być pomocne, z tymi, które mogą zburzyć Twój dzień.

Goldie | 2016-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2016

Przeczytałam już kilka książek o zarządzaniu czasem, a ta jest jedną z lepszych. Może dlatego, że jest bardzo konkretna - 144 strony, w tym 70 stron realnych wytycznych dotyczących ulepszenia zarządzania czasem w różnych aspektach: od układania priorytetów, zarządzania dokumentacją, przez "przeszkadzacze" i do relacji praca-dom. Każda wytyczna jest określona m.in. kategorią, do której należy, wpływem na pracę lub na życie rodzinne, czasem trwania wdrożenia i zasobami potrzebnymi do jej wykorzystania. Na początku książki są też ogólne porady autora. Choć pisana nieco "dawno" temu (czyli rok 1999, więc są nawiązania np. do narzędzi typu PIM i pagerów (pejdżerów)), to przez rzetelny sposób opracowania tych porad naprawdę jest to przydatna książeczka dla tych, którzy mają problem z ogarnięciem chaosu naokoło.

Justyna | 2013-07-04
Ania Kęska | 2011-10-26