Biblijne sekrety piękna: praktyczne zastosowanie starożytnych receptur

Tłumaczenie: Izabela Pabisz-Zarębska
Wydawnictwo: M
Beauty secrets of the Bible : the ancient arts of beauty and fragrance
978-83-7595-064-9
kosmetyki, Biblia, piękno, kobieta
poradniki
asiek

Od lat toczy się w mediach dyskusja na temat szkodliwych substancji zawartych w produktach spożywczych czy kosmetykach. Pojawia się wiele pomysłów, jak wrócić do naturalnych sposobów żywienia, dbania o urodę i zdrowie. Książka Ginger Garrett Biblijne sekrety piękna przypomina sprawdzone naturalne metody, znane już kobietom w Biblii. Wyjątkowość tej publikacji polega na głębokim spojrzeniu Autorki, które odkrywa przed czytelniczkami inny wymiar piękna - piękna, które tkwi w każdej kobiecie.

joanna | 2015-04-13

Genialna książka dla kobiet. O tym, jak dbać o siebie w każdym tego słowa znaczeniu.

magda | 2016-11-07
Beata | 2015-01-26