Kosmiczny wilk

Cykl: Kosmiczny Wilk (tom 1) | Seria: Warhammer 40000
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Space wolf
Aliss

Kosmiczni Marines są ostatnią nadzieją ludzkości. Młodzieniec Ragnar zostaje wybrany do dzikiego, ale dumnego Zakonu Kosmicznych Wilków. Jednak w jego duszy budzi się bestia, którą musi opanować, jeśli chce ze swoją wilczą sforą walczyć w obronie ludzkości.

źródło opisu: [Copernicus Corporation, 2004]

MagnusX | 2014-03-12

Dobra książka, by zacząć przygodę ze światem WH40K. Czyta się przyjemnie i dość szybko. Mamy tutaj opisane początki znanego bohatera Kosmicznych Wilków, a dokładnie jaką drogę przeszedł nim się stał jednym z nich. W książce opisane są też zmagania Kosmicznych Wilków z Kosmicznymi Marines Chaosu.

tracik | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

WH40K nic dodać nic ująć. Kolejna genialna książka z tego uwielbianego przeze mnie uniwersum.

Malekin1983 | 2017-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2017

Książka która miała otworzyć WH 40 na świat. Książka nudna, przewidywalna, ale co najgorsze - retrospekcja. Uwielbiam jak autor opisuje jakiś obraz by w następnym rozdziale cofnąć nas o kilkadziesiąt jeśli nie więcej lat do tyłu.

Romek Banach | 2013-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Książka ciekawa. Bardziej fantasy niż s-f, ale to specyfika uniwersum Warhammera 40k, a konkretnie Fenrisa, domu Kosmicznych Wilków. Dla fanów klimatów skandynawskich i typowego męskiego fantasy. Miejscami dziwny styl narracji - przeskoki między scenami bez połączenia fabularnego, ale da się znieść :)
For The Emperor!

Maaciej83 | 2017-09-19
Przeczytana: wrzesień 2017

Dośc wolno sie ta pozycja rozkręca ale generalnie to ciekawe urozmaicenie fluffu z WH 40K. Jeżeli lubicie WH40K i SF to polecam.

Rafał | 2013-08-16

MEGA dobra ksiazka