Kosmiczny wilk

Cykl: Kosmiczny Wilk (tom 1) | Seria: Warhammer 40000
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Space wolf
Aliss

Kosmiczni Marines są ostatnią nadzieją ludzkości. Młodzieniec Ragnar zostaje wybrany do dzikiego, ale dumnego Zakonu Kosmicznych Wilków. Jednak w jego duszy budzi się bestia, którą musi opanować, jeśli chce ze swoją wilczą sforą walczyć w obronie ludzkości.

źródło opisu: [Copernicus Corporation, 2004]

tracik | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

WH40K nic dodać nic ująć. Kolejna genialna książka z tego uwielbianego przeze mnie uniwersum.

MagnusX | 2014-03-12

Dobra książka, by zacząć przygodę ze światem WH40K. Czyta się przyjemnie i dość szybko. Mamy tutaj opisane początki znanego bohatera Kosmicznych Wilków, a dokładnie jaką drogę przeszedł nim się stał jednym z nich. W książce opisane są też zmagania Kosmicznych Wilków z Kosmicznymi Marines Chaosu.

Romek Banach | 2013-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Książka ciekawa. Bardziej fantasy niż s-f, ale to specyfika uniwersum Warhammera 40k, a konkretnie Fenrisa, domu Kosmicznych Wilków. Dla fanów klimatów skandynawskich i typowego męskiego fantasy. Miejscami dziwny styl narracji - przeskoki między scenami bez połączenia fabularnego, ale da się znieść :)
For The Emperor!

Rafał | 2013-08-16