Na krawędzi

Wydawnictwo: Petra
Out on a Limb
Shirley, MacLaine
alex2586

Wybitna aktorka, zdobywczyni wielu Oskarów, działaczka ruchu kobiecego - Shirley MacLaine (ur. 1934) jest również autorką kilku bestsellerów, w których odsłania nieznane dotąd strony swojej osobowości i życia prywatnego. Burzliwy, potajemny romans z wpływowym politykiem staje się dla Shirley MacLaine impulsem intelektualnych poszukiwań. Podróże po świecie: do Szwecji, na Hawaje i w...

Burzliwy, potajemny romans z wpływowym politykiem staje się dla Shirley MacLaine impulsem intelektualnych poszukiwań. Podróże po świecie: do Szwecji, na Hawaje i w peruwiańskie Andy, są jednocześnie częścią nieustającej podróży w głąb samej siebie, w poszukiwaniu korzeni własnego istnienia.

Shirley z rzadką szczerością i odwagą analizuje swój intymny, miłosny związek z Gerrym, duchową przyjaźń z Davidem, głęboką fascynację, ukrytą za "zawodową" przyjaźnią z Peterem Sellersem. "Na krawędzi" (amerykański bestseller z roku 1983) jest jednak przede wszystkim relacją z niezwykłych doświadczeń, które zaowocowały nowym objawieniem, wiodącym od niewiary i zwątpienia do radosnej afirmacji życia.

teri | 2012-01-08
Przeczytana: 2009 rok

Wybitna aktorka,autorka ksiazki...to sie sprawdzilo!Piekna ksiazka,opisala swoje zycie w sposob bardzo przystepny.Polecam.

Dawno czytane. Także nie pamiętam z niej zbyt wiele. Za to pamiętam jak na mnie wpłynęła i dlatego daję jej oceną wybitną. Z pewnością kiedyś do niej powrócę. Piękne polecam!!!

Felzmann | 2014-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2014

Znana aktorka w poszukiwaniu sensu życia. Skłania się ku reinkarnacji. Dość ciekawie opisuje również swój romans z pewnym bardzo znanym politykiem. Prawdopodobnie chodzi o Olofa Palmego lub Peacocka.

Weronika Pokropińska | 2011-02-22
Na półkach: Dawno temu, Przeczytane

wybitna autorka i wybitna powieść

Surya | 2013-11-05

Lubię do niej wracać