Trop Katarzyny

Cykl: Operacja "HYDRA" (tom 2)
Wydawnictwo: WordPress
838860502X
przygoda
Melania

Katarzyna wie, jaki los ma spotkać grupę jej rówieśniczek, które zniknęły z domów w ciągu ostatnich tygodni. Poszukując zaginionej córki ministra, musi na czas odnaleźć nie tylko ludzi, ale również dane, które zetną głowę Hydrze. Trzeba je nie tylko zdobyć, ale i dostarczyć tym, którzy odpowiednio je wykorzystają. Ale czy Hydra podda się tak łatwo? OPERACJA HYDRA Zostali wybrani spośród setki...

OPERACJA HYDRA
Zostali wybrani spośród setki uczestników szkoleń organizowanych przez Fundację Do Zwalczania Przestępczości Młodzieży. W dzień po śmierci założyciela Fundacji otrzymują niecodzienne zadania: każdy z szóstki młodych ludzi wyrusza w Polskę, by spełnić ostatnią wolę Mistrza. Choć ich arcytrudne akcje wydają się tak różne, ścieżki prowadzą młodych ludzi w te same miejsca. Okazuje się, że aby powiodło się zadanie każdego z nich, inni także muszą się wywiązać ze swoich zobowiązań. Trwa wyścig z czasem, kres akcji zbliża się, a tymczasem przed młodymi ludźmi piętrzą się kolejne przeszkody.

Czy uda się ściąć wszystkie głowy Hydry?
Podczas sensacyjnej akcji autor - dziennikarz-reportażysta - prowadzi bohaterów w mroczny świat, który żyje obok nas: handlarze narkotyków, złodzieje małych dzieci, werbownicy nastoletnich dziewcząt do "pracy" na Zachodzie, rasizm i odradzający się faszyzm, handel ludźmi, rodziny patologiczne, sekty.
Kto kocha kino akcji, a przy tym chce wiedzieć więcej o zagrożeniach czyhających na młodych ludzi, na pewno sięgnie po te książki.

Joanna Hacz | 2014-03-19
Przeczytana: 18 marca 2014

Bardzo fajna książka młodzieżowa. Wciągnęła mnie już od pierwszej strony i nie nudziłam się nawet przez chwilę. Akcja jest wartka i momentami trzyma w napięciu.
Jedyne, co może w książce trochę przeszkadzać, to brak solidnej korekty.

malinowa017 | 2014-08-12
Przeczytana: sierpień 2014

książka super, najbardziej lubie z całej serii jedyna książka jaką przeczytałam w jeden nie cały dzień.

Marta | 2011-05-01
Przeczytana: 29 czerwca 2011