Poezja obrazu

Tłumaczenie: Piotr Cieślak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ekspert Poleca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Galaktyka
Visual poetry : a creative guide for making engaging digital photographs
fotografia
poradniki

Opisane w książce "Poezja obrazu. Nowe spojrzenie na kreatywną fotografię" historie i styl prowadzenia dialogu z czytelnikiem stanowią wierne odbicie sposobu, w jaki Chris Orwig prowadzi zajęcia ze studentami; podobnie jak one, kolejne rozdziały tej publikacji potrafią zarazić nieodpartą chęcią do działania i życia pełną piersią. Chris Orwig zaprosił do wspólnej nauki wiele sław współczesnej fotografii, a wśród nich osobistości takie jak: Steve McCurry, John Paul Caponigro, Marc Riboud i Pete Turner.

źródło opisu: nota wydawcy

Artur Schodziński | 2014-01-23
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 2012 rok

Autor zachęca do innego spojrzenia na fotografię. Nie jako pstrykanie zdjęć, ale jako dostrzeganie i rejestrowanie piękna. Zachwycająca książka!

Kara | 2015-08-18

Książka o fotografii, ale nie typowy poradnik.
Dla mnie jako amatora - świetna lektura! Opisuje jak patrzeć na kadry, na co zwracać uwagę - a raczej jak spojrzeć inaczej, żeby uzyskać lepsze efekty.
Kreatywna i inspirująca!

noiotochodzi | 2016-05-13