Sztuka Wojny dla graczy giełdowych i inwestorów

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
biznes, finanse

Od ponad 25 wieków generałowie i dowódcy wygrywają olbrzymie bitwy w niesprzyjających im okolicznościach korzystając z niezwykle skutecznych strategii podanych w klasycznym dziele Sun Tzu Sztuka Wojny. Dziś inwestor zajmujący się obrotem papierami wartościowymi i były żołnierz, Dean Lundell, pokazuje nam, w jaki sposób można zastosować zwycięską taktykę Sun Tzu do czerpania ogromnych korzyści z handlu akcjami, obligacjami, walutami i towarami na współczesnych rynkach.Każda lekcja inwestowania, rozpoczynająca się cytatem z Sun Tzu, została wspaniale zilustrowana przez Lundella interpretacją i wyjaśnieniami jej strategicznego powiązania z giełdą. Książka pokazuje jak możesz odnieść zwycięstwo bez względu na to, czy jesteś doświadczonym graczem, czy amatorem zajmującym się inwestycjami. O autorze Dean Lundell (Chicago, Illinois) zajmuje się papierami wartościowymi od ponad 20 lat. Jest on głównym udziałowcem przedsiębiorstwa Osiris Trading Ltd., w którym specjalizuje się w dokonywaniu transakcji arbitrażowych i transakcji pieniądza kierowanego na rynku walutowym i rynku oprocentowanych transakcji terminowych futures. Jego firma opracowuje codzienne porady rynkowe i świadczy usługi w zakresie zarządzania środkami pieniężnymi.

Sozylla | 2013-01-20
Jan | 2012-08-28