Skarby

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Treasures
83-7245-405-1
Wanda

Adoptowana w dzieciństwie Adria Nash postanawia odkryć prawdę o swym pochodzeniu i przekonać się, czy jest porwaną dwadzieścia lat temu córką właściciela sieci hoteli. Jego dzieci uznają ją za oszustkę, która chce zdobyć ich miliony. Tylko przystojny syn potentata, czarna owca w rodzinie, jest sojusznikiem dziewczyny w niebezpiecznej grze, jaką podjęła, by poznać szokującą tajemnicę...

Justyna Antoniewicz | 2015-04-30
Przeczytana: 2015 rok

Romans bardzo fajny i ciekawy, pełna intryg, zagadek..tajemnic powieść.
Fabuła zaskakująca, znakomita napięcie rosło bardzo jak czytałam tą książkę, zaskoczyła mnie pozytywnie emocji mocnych mi dostarczyła.
Wciągnęła mnie od pierwszej strony powieści do ostatniej strony.
Trzymała mnie w napięciu.
Historia opowiada o Adrii Nash adoptowanej w dzieciństwie, została porwana przed dwudziestu laty jest córką hotelowego potentata.
Jego dzieci uważają ją za oszustkę, że oszukuje wszystkich naokoło, żeby zgarnąć ich miliony.
Lekka, przyjemna książka, czasem lubię sięgnąć po taką dobrą powieść z sensacyjną intrygą i przeczytać bo warto!!!

Justi6 | 2012-01-06
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 06 stycznia 2012

Świetna książka. Tak jak każda tej autorki.

Abee | 2013-08-02
Przeczytana: sierpień 2013

Przebrnęłam. I myślałam, że nie skończę. Książka - dramat czytelnika. Tania sensacja ubarwiana sekscesami (no bo czym taką głupotę ubarwić?). Do zapomnienia. Omijać łukiem.

daria | 2011-10-12

Wszystkie książki tej autorki są fajne!

sysu15 | 2016-11-10
Na półkach: 2016, Ulubione, Przeczytane