Moje szczęśliwe gwiazdy. Wspomnienia

My Lucky Stars
83-7183-048-3
aktorka, biografia, Shirley, Maclaine
alex2586

Fascynujące wspomnienia gwiazdy światowego kina, aktorki sześciokrotnie nominowanej do Oscara, autorki kilku bestsellerów i niezwykłej kobiety. W tej rozbrajająco szczerej książce Shirley Maclaine dokonuje subiektywnego przeglądu swej czterdziestoletniej kariery, odsłaniając kulisy własnego warsztatu i życia osobistego.

charu | 2015-02-06
Na półkach: Przeczytane, Niedokończone
Przeczytana: 06 lutego 2015

Pod wpływem rewelacyjnego filmu "Czułe słówka", postanowiłam sięgnąć po biografię jednej z moich ulubionych aktorek. Przyznam szczerze, że książka bardziej zainteresuje osoby, które widziały większość filmów z udziałem Shirley Maclaine. Sporo w niej nazwisk, odniesień do ról filmowych, przez co nie czyta się jej lekko i łatwo. Chyba liczyłam bardziej na jakiś inny rodzaj wspomnień, ale też sporo rzeczy mnie zaciekawiło.

Magdalena | 2012-12-02

To bardzo fajna biografia jednej z bardzo znanych aktorek i gwiazd filmu, teatru, kabaretu...,ciekawe przyjaźnie, spotkania, a przede wszystkim niezłomny charakter i poczucie humoru. Polecam

bellaizka | 2014-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2014

Chyba nie powinnam czytać biografii moich ulubionych aktorów, bo zawsze okazuje się, że na ekranie podobają mi się bardziej niż w życiu. Niestety...

mariola | 2016-09-30
Irena | 2015-03-29