Moja Warszawa. Powidoki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
978-83-244-0125-3
ciarach

Jednotomowy zbiór felietonów w nowej edycji z posłowiem Piotra Bratkowskiego, przygotowany na 75-lecie urodzin Marka Nowakowskiego. Na niniejszy tom składa się wybór tekstów, opublikowanych w trzech tomach Powidoków (Chłopcy z tamtych lat, Wspomnij ten domek na Gęsiówce, Warszawiak pilnie poszukiwany) w latach 1995-1998.

Triskel | 2016-06-29

"Moja Warszawa. Powidoki" to ciekawie zebrany jednotomowy zbiór felietonów. Jest to prawdziwa perełka wydawnicza, którą po prostu trzeba poznać i przeczytać. Zbiór został przygotowany ciekawie i zostały w nim umieszczone jedne z najlepszych tekstów Marka Nowakowskiego. Wydanie również zasługuje na plus, aż miło wziąć je w czytelnicze ręce. Jest to lektura konkretna, dogłębna i pokazująca w najmniejszych nawet szczegółach talent pisarski autora. Książka wręcz obowiązkowa dla miłośników jego twórczości, jak i dla osób lubiących porządnie napisane teksty. Wsiąkając w lekturę przenosimy się w inny świat, w świat myśli Nowakowskiego, które potrafią nie raz zszokować.

Pozycja ta, jest to jednotomowy zbiór felietonów w nowej oprawie i wydaniu. Książka ta powstała na 75-lecie urodzin autora, co dodatkowo sprawia, że staje się pozycją wręcz obowiązkową do nabycia dla miłośników twórczości Marka Nowakowskiego. Teksty przygotowane do tego zbioru opublikowano w trzech tomach Powidoków....

CyriaNa | 2016-03-06
Przeczytana: 25 kwietnia 2016