fossa

N. N. to Nick Nith. Jest on głównym bohaterem tej książki i przestępcą. Książka jest śledztwem policyjnym prowadzonym przez szereg policjantów i Milana Casewitza w roli głównej. Historia zaczyna się zwyczajnie. Nick Nith pracuje w instytucie, który opracowuje nowy narkotyk. Substancja ta ma być podawana konkretnej osobie, by wymóc na niej posłuszeństwo. I nagle Nick ucieka. Śledztwo przybiera...

Historia zaczyna się zwyczajnie. Nick Nith pracuje w instytucie, który opracowuje nowy narkotyk. Substancja ta ma być podawana konkretnej osobie, by wymóc na niej posłuszeństwo. I nagle Nick ucieka. Śledztwo przybiera na sile, kiedy morderca zabija kilka osób i szantażuje grupę ludzi by wymusić okup. Policja przez dłuższy czas nie potrafi go rozpracować, a on zamierza przeprowadzić zamach na prezydenta.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie