Z powodu picia podłego piwa

Seria: Odmienne Stany Fantastyki
Wydawnictwo: Wydawnictwo SR
hondelyk, cadron
Pasqual23

"Dłoń dotykająca barku poślizgnęła się na czymś ciepłym i mokrym. Cadron znieruchomiał, potem runął na kolana, wsunął rękę pod szyję przyjaciela, drugą złapał pod kolana i stęknąwszy podźwignął przewalający się przez ręce ciężar. Na lewej piersi lśniła nieprzyjemnym, czerwonym blaskiem plama wilgoci. Twarz Hondelyka miała kredowobiały kolor... Na bogów, pomyślał Cadron, Maska Skonu!" fragment...

fragment opowiadania

Kain | 2015-04-06
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

Najdłuższe opowiadanie pożarło wszystko. Fajnie poznać jakieś wcześniejsze wydarzenia, ale wyszło na to, że mało Hondelyka w tym wszystkim. Do tego z dupy nagłe przeniesienie się Cadrona w poszukiwaniu czaru - w sumie kolejny wątek w opowiadaniu już mającym dwa równoległe wątki w różnym czasie i przestrzeni. Pogubić się szło trochę.

rad | 2013-10-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 14 października 2013

Poległem. Przerwałem, nie dałem rady. W porównaniu do części pierwszej, to jakaś koszmarna pomyłka. Na razie, mam dość cyklu o Holderyku.

magia78 | 2016-05-18
Na półkach: Audiobooki, 2016, Przeczytane