Kiedyś zrozumiesz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
One Day You'll Know
978-83-245-8598-4
juliasrulia

Heartland to schronisko dla koni, wtulone między wzgórza Virginii, ale i coś więcej. To miejsce jedyne w swoim rodzaju - gdzie leczone są blizny przeszłości. Tutaj przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom. Od kiedy zginęła mama Amy, Treg stał się dla niej nie tylko kolegą i pomocnikiem, ale i częścią rodziny. To on wraz z Amy jest odpowiedzialny za prowadzenie Heartlandu...

Tutaj przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom. Od kiedy zginęła mama Amy, Treg stał się dla niej nie tylko kolegą i pomocnikiem, ale i częścią rodziny. To on wraz z Amy jest odpowiedzialny za prowadzenie Heartlandu i opiekę nad końmi. W życiu Amy pojawiło się wiele zmian, ale dziewczyna nie dopuszcza do siebie myśli, że i relacje z Tregiem mogą się zmienić. Jednak w chwili poważnego kryzysu to do niego właśnie kieruje swoje kroki.

DoXxil | 2013-06-06
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Wszyscy znamy przysłowie''Nieszczęścia chodzą parami''. Jednak zdarza się, ze atakuja one chmarami jak mityczne syreny. To od nas i od ludzi nam bliskim zależy czy damy sie rozszarpać na kawałki, czy też jak Odys wyjdziemy z tego cało, silniejsi na przyszłość.

Po śmierci mamy, Amy musi przejać jej obowiazki w Heartlandzie-schronisku dla koni, które leczy je z blizn przeszłości. Niestety, następne kłopoty zwalaja się na nią niczym lawina. List od niewidzianego przez dwanaście lat ojca, choroba dziadka, kłotnia z najlepszym przyjacielem Mattem. Gdy nic się nie udaje dziewczyna zwraca sie do Trega...nie oze jednak przyjąć do wiadomosci, że staje sie dla niej kimś więcej niż przyjacielem.

Czy po burzy wyjdzie słońce?

Pomysł-mimo, ze to już szósta część autorce nie konczą sie pomysły. Pojawia sie też pierwszy wątek miłosny ze strony głównej bohaterki. Na pewno, nie mozna zarzucić jej, ze na siłę prowadzi tą serię.2pkt

Zrealizowanie pomysłu-Z jednej strony cieszy mnie, że Brooke...

martad | 2014-02-05
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Tak jak poprzednie części,rewelacyjna i pełna ciekawych zdarzeń i zwrotów akcji. Polecam!

SeaGoddess | 2012-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2009
Przeczytana: sierpień 2009

Amy coraz bardziej gubi się w swoich uczuciach do Trega. Dodatkowo jej starsza siostra, Lou znajduje list do ich zmarłej mamy od ojca, który opuścił je kilkanaście lat wcześnie, po pamiętnym wypadku, który całkowicie zniszczył jego karierę. Lou postanawia wrócić do Nowego Jorku, by tam poszukać ojca. Jakby tego było mało, dziadka Amy dopadła choroba, która może być o wiele poważniejsza niż wszyscy przypuszczają. Czy tak Amy ma spędzić zbliżające się boże Narodzenie? Bez dziadka, siostry i rodziców?
Tym razem książka ukazuje miłość, ale nie tylko tą romantyczną. Cudownie obrazuje miłość do rodziny i cierpienia, jakie przychodzi nam znosić, kiedy choroba nawiedza naszych bliskich.

Daria | 2014-08-07

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii!!! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam każdą książkę z serii Heartland!

Yuuki | 2011-12-05

To była dramatyczna książka. Heartland bez Trega??? Nie mogłam tego pojąć i modliłam się w duchu że jednak zostanie...

Alice | 2012-01-02

Heartland "wciągnął" mnie jak miałam 10 lat i z każdą częścią zaczynał być nudniejszy, ale ocena i tak pozostanie niezmienna.
Kocham konie, ale nie Heartland.

Horsenator123 | 2016-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2016

Książka o problemach rodzinnych na tle koni.

blaack_shadow | 2014-05-09

Bałam się dojść do ostatniej strony ;)

Viktoria Kusik | 2015-03-04

Świetna seria ;) Polecam