Marketing Robin Hooda

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Książka Marketing Robin Hooda przedstawia dziesięć kluczowych zasad marketingu zaczerpniętych głównie z sektora prywatnego. Każda z tych zasad jest tytułem jednego rozdziału. Każda z wyjątkiem jednej, która jest skoncentrowana na relacjach z mediami, zilustrowana jest na początku rozdziału słynnym przypadkiem zastosowania jej w świecie biznesu. Wiele z podanych przykładów, które wybrałam dotyczą r

Łukasz Chrzanowski | 2015-08-09

Pozycja przeznaczona dla praktyków biznesowych. Jedyny minus książki to taki, że czytając książkę można zanudzić się na śmierć. W związku z tym jeśli lubisz akademicki styl pisania to śmiało sięgnij. W przeciwnym wypadku zanudzisz się na śmierć.

Joanna | 2015-04-19
Karolina-i-Karol | 2011-01-07