Dzieci żołnierze we współczesnych konfliktach zbrojnych

Wydawnictwo: Europejskie Centrum Edukacyjne
978-83-60738-67-2
Paulina

Książka jest – w chwili obecnej – jedyną polską próbą całościowego spojrzenia na tytułowe zagadnienie. Autor bardzo sprawnie omawia postawione problemy i nie unika podejmowania tematów trudnych czy kontrowersyjnych. Przedstawia też trafne i niebanalne wnioski, które mają dużą wartość merytoryczną. Opinie i komentarz są dobrze uzasadnione i wzbudzają zaufanie. Autor popiera swoje rozważania przykładami, które w sugestywny sposób przemawiają do czytelnika. Otrzymaliśmy wartościową i nowatorską pracę. Fragment recenzji dr. hab. P. Mickiewicza, prof. DSW

alafala2 | 2016-09-29
Reyes | 2015-08-23