Black sheep
romans historyczny
Wanda

Niedobrze, gdy brak starających się o rękę, ale jeszcze gorzej, kiedy wielbiciele mnożą się na pęczki i nie wiadomo, którego wybrać. Przed takim właśnie dylematem stoi Abigail Wendover. Najprostsze, co można zrobić w takiej sytuacji, to pójść za głosem serca, tyle że Abigail nie jest w stanie zakochać się w żadnym ze szlachetnie urodzonych kawalerów, starających się o jej rękę. Dopóki......

Dopóki... dopóki nie pojawia się Milas Calverleigh, który bynajmniej nie zwraca uwagi na konwenanse regulujące życie dziewiętnastowiecznej angielskiej elity. Abigail, chociaż zaszokowana jego cynizmem, manierami i zasadami moralnymi, nie może mu się jednak oprzeć.

Pozostaje tylko - tylko?! - przekonać rodzinę.

Aleksandra | 2014-11-30
Na półkach: Przeczytane, Romansidła
Przeczytana: 2014 rok

Tłumaczenie iście zacne. Wiele niecodziennych słów, bardzo wzbogacających nasz polski język. Choćby tylko z tego powodu warto po tę pozycję sięgnąć, i nie można przy tym powiedzieć, że z żadnego romansidła nie można niczego się nauczyć.
Co do fabuły... Cóż, tradycyjnie, jak to w romansach historycznych bywa. Mimo to, polecam.

Kasia | 2018-07-27
Na półkach: Przeczytane, Harlequin