Lady of quality
romans historyczny
Wanda

29-letnia Annis Wychwood podczas wyprowadzki od brata napotyka na drodze dwójkę młodych ludzi: Niniana Timberleya i jego towarzyszkę, Lucillę Carleton, która - jak się później okazuje - uciekła z domu. Panna Wychwood przygarnia na jakis czas młodą uciekinierkę. Po upływie jakiegoś czasu do Annis zgłasza się wuj Lucilli, Oliver Carleton. Między nim i panną Wychwood przy każdym spotkaniu dochodzi do kłótni, gdyż uważa on za niestosowne, by tak młoda kobieta stała się przyzwoitką dla jeszcze nie wp...

zabielka | 2016-01-08
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 08 stycznia 2016

Słaba ta książka. Mimo że bardzo lubię czytać romansidła, przez ten ledwo przebrnęłam, Nudny jak jasny gwint! Nic się w nim nie dzieje, bohaterowie mdli, nie ciekawie nakreśleni, zero humoru, zero akcji,,,
Piszę opinie zaraz po odłożeniu książki, boję się że zapomnę całkowicie iż miałam ją w rękach, a nie chciała bym przegapić wpisu o niej i ponownie do niej sięgnąć :(
Mimo najszczerszych chęci nie mogę polecić.
Pozdrawiam :)

SaraSam | 2017-07-17

zapraszam na sarasamusionek.blogspot.com

Nika16wow | 2014-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2014

Niby ciekawa, ale czegoś jej brak. Moim zdaniem za dużo w niej opisów przeróżnych mało istotnych dla głównego wątku historii pobocznych. Na pewno nie nazwałabym tego romansem, bo mało w tej książce oznak romantyzmu... Powieść poprawna, ale nie zachwycająca.

lady22 | 2016-07-11

Tak naprawdę nie wiem o czym ta książka jest bo przeczytałam tylko 2 strony, po czym odłożyłam ją na bok, bo tak nudna już na samym początku. Może i była ciekawa później, ale ja tak mam, że jak na początku jakaś książka albo film są nieciekawe to już nie czytam/ nie oglądam dalej.

klopotliwa | 2015-02-02

Wspaniała książka. Aż mnie zasmuciło,że się skończyła. Bardzo lekka i przyjemna. Niekoniecznie nazwałabym ją romansem... Niemniej jednak zachwyciła mnie.

Sandra | 2014-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Powieść Georgette Heyer wpadła mi w ręce bardzo przypadkiem, ale nie żałuję, gdyż czytało się ją świetnie. Jak dla mnie przezabawna, lekka, łatwa i przyjemna. Czuje jednak okropny niedosyt, ponieważ skończyła się za szybko! Trochę tak, jakby autorka chciała coś jeszcze dopisać, ale zabrakło jej czasu.. Niemniej jednak uważam, że powinna się spodobać, szczególnie tym wszystkim, którzy lubią takie klimaty. :)

książek: 2023
saya1502 | 2017-12-29